دانشجوي گرامي مراقب باشيد به صرف چند درصد ارزانتر در دام افرادي که بدون خروجي گرفتن از نرم افزار (!!) تحليل آماري شما را انجام مي دهند نيفتيد!!
خدمات اين شرکت آماري در چهارچوب قوانين و مقررات کشور و با هدف ارتقاي کيفيت پايان نامه ها و مقالات و تحقيقات علمي مي باشد. نمادهاي پايين صفحات سايت را ملاحظه نماييد
“اطمینان شرق” یک شرکت آماری دارای گرید مرکز آمار ایران، نماد اعتماد الکترونیک و تجربه 16 ساله است
آموزش های اینترنتی را از سایتهایی خریداری نمایید که پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات و امکان ارتباط با مدرس دوره در آنها وجود داشته باشد.
با کمک ما از خان هفتم تحصيل که همان پايان نامه است با قدرت عبور کنيد
برای سفارش انجام تحلیل فصل 4 پایان نامه با نرم افزار SmartPls از طریق ایمیل یا واتس آپ یا سروش با ما ارتباط بگیرید.
سوالات خود در خصوص هر مطلبي که در سايت مطالعه مي کنيد را در بخش ديدگاه (در انتهاي مطلب) درج نماييد تا به آن پاسخ دهيم. از طريق ايميل از پاسخ ما به سوالتان مطلع خواهيد شد.
@جایزه دارید اگر مطمئن تر از ما یافتید ! @

 با توجه به گفته هاي پيشين، يکي از فوايد PLS  نسبت به ديگر روش ها در قابليت سنجش مدل هاي اندازه گيري با کمتر از چهار شاخص (سوال) مي باشد.

در مورد مدل هاي اندازه گيري با يک شاخص (سوال) بايد اضافه نمود که انتخاب چنين مدلهايي نياز به شرايطي دارد و اگر اين شرايط اتفاق بيفتند، پژوهشگر در مورد سازه هاي پژوهش حتما بايد از مدلهاي اندازه گيري با يک شاخص به جاي مدل چند شاخصه استفاده نمايد.

سه شرط براي استفاده از مدل هاي اندازه گيري با يک شاخص در زير بيان شده اند:

1- مقدار همبستگي بين شاخص ها کمتر از 0.3 باشد. يعني ارتباط بين شاخص ها بسيار ضعيف باشد که بايستي شاخص ها بازبيني و حذف شوند.

2- مقدار بار عاملي بين شاخص ها و سازه ها بيشتر از 0.8 باشد. يعني ميزان همبستگي بين شاخص ها و سازه ها زياد باشد که مي تواند بيانگر شباهت زياد شاخص ها باشد. در اين حالت سوالات همگن هستند.

3-  شاخص ها زائد باشند. بدين معني که سوالات در حقيقت يک مفهوم را مي سنجند و تفاوتي با يکديگر ندارند. در واقع سوالات تکراري هستند.

نکته جالب اين است که در روش PLS   به کار بردن تنها يک سوال براي سنجش سازه در برخي اوقات نه تنها اشتباه نبوده بلکه برعکس،‌ اگر سوال هاي بيشتر براي آزمودن آن سازه به کار رود، پژوهشگر اشتباه کرده است.

مهمترين اين موارد وقتي است که يک سازه مفهوم رسا و واضحي دارد و مخاطب تنها با يک سوال مي تواند به معناي آن سازه پي ببرد. در اين مواقع به کار بردن سوالات اضافي براي سنجش آن سازي کاري عبث و بيهوده است و در واقع سوالات بيشتر نقش زائد و اضافي در مدل ايفا مي کنند که براي برازش مدل مناسب نيست.

 

 

درباره حدیثه دهقان

به عنوان یکی از با سابقه ترین پرسنل شرکت آماری اطمینان شرق، تلاش می کنم کار خود در زمینه پیگیری و انجام سفارشات تحلیل با نرم افزارهای معادلات ساختاری را به خوبی انجام دهم. واتس آپ یا تلگرام من (برای سفارش کار یا هر گونه سوال): 09198180991

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام؛

1- بهترین راه ارتباط با ما (سفارش تحلیل یا سایر درخواستها) واتس آپ می باشد.

2- براي خريداري محصولات اگر در سايت عضو شويد بهتر است، زيرا در آینده با ورود به محيط کاربري خود مي توانيد به محصولات خريداري شده دسترسي داشته باشيد. البته بدون این اقدام نیز خریداری محصول و دریافت لینک آن براحتی امکان پذیر است.

3- براي جستجو در میان کامنت ها از ctrl+f استفاده کنيد. ضمنا امکان جستجو در محتوای سایت از نوار بالای صفحات وجود دارد.

شرکت آماری اطمینان شرق

1
سلام. چنانچه قصد سفارش تحلیل دارید، می توانید از طریق واتس آپ {09198180991} با ما ارتباط بگیرید.
روی آیکن واتس آپ کلیک کنید:
Powered by